var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-19721812-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); Офіційний сайт ДП Артемсіль: АРТЕМIСЛЬ
Новини

Розгляд скарги ДП "Артемсіль" перенесено на 20 березняДалі...

ПРО ПІДПРИЄМСТВО
ДП "Артемсіль" - підприємство з 135-річною історією, що забезпечує видобуток, переробку і реалізацію солі. Виробнича потужність підприємства - більше 7 млн. тон на рік!
ЯКІСТЬ
Наша продукція відрізняється високою якістю і відповідає вимогам державних стандартів. Система управління якістю сертифікована згідно стандарту ISO 9001:2008.
ПРОДУКЦІЯ
За співвідношенням ціна-якість, продукції ДП «Артемсіль» немає рівних у країнах Європи і СНД завдяки високому вмісту хлориду натрію, екологічній чистоті та широкому асортименту.
ДЕРЖЗАКУПІВЛІ
ДП "Артемсіль" здійснює закупівлі товарів і послуг на підставі річного плану закупівель.
ПАРТНЕРИ
Ми впевнені у високій конкурентоспроможності нашої продукції, відкриті для нових ділових контактів і будемо раді партнерству з компаніями, зацікавленими у нашій продукції.
КОНТАКТИ
Ви можете зв'язатися з керівниками і провідними фахівцями ДП "Артемсіль" за телефоном, електроною поштою, або відвідавши головний офіс підприємства в місті Соледар.