ГОЛОВНІ ФАКТИ

Добра слава про продукцію найбільшого у Європі державного підприємства «Артемсіль» - визнаного флагмана української соляної промисловості – шириться у багатьох країнах світу. Рудники «Артемсолі», оснащені сучасним устаткуванням, працюють за прогресивними технологіями, гарантуючи бездоганну якість кам'яної солі, що випускається у великому асортименті.

Історія заснування та розвитку нашого солевидобувного підприємства дуже багата і складна, її коріння йде у глиб століть.

Наріжний камінь заснування ДП «Артемсіль» був закладений у далекому 1881 році, коли на Брянцевській соляній копі уперше в Донбасі почався промисловий видобуток кам'яної солі шахтним способом. По своїм товарним характеристикам, екологічно чиста сіль, що видобувається з підземних глибин, відповідає кращим світовим зразкам. Не випадково їй віддавали, та й зараз віддають перевагу багато споживачів, що мешкають як у нашій країні, так і за її межами.

За 135 років плідної роботи рудників «Артемсолі» було видобуто, перероблено та реалізовано понад 280.9 млн. тон солі, що необхідна для успішного розвитку багатьох галузей промисловості. Якщо уявити всю видобуту у нас сіль у вигляді складених у піраміду блоків, то така споруда майже в 4 рази перевершила б по висоті всесвітньо відому піраміду Хеопса, а по обсягу, перевищила б її в 40 разів! Запасів Артемівського соляного родовища людям вистачить на багато сотень років. А виробничі потужності ДП «Артемсіль» дозволяють забезпечити щорічний видобуток, переробку та реалізацію солі в обсязі, що перевищує 7 млн. тон. Впроваджена декілька років тому міжнародна система управління якістю ISO 9001:2008 вивела продукцію «Артемсолі» на рівень кращих світових зразків, про що свідчить безліч присуджених нашому підприємству вітчизняних та закордонних нагород.

Розвинена мережа комунікацій сприяє стійким зв'язкам ДП «Артемсіль» з постачальниками матеріальних ресурсів і споживачами солі. Високо цінують її відмінну якість угорці, чехи, словаки, румуни, поляки, серби. Пропонуючи до реалізації найкращу у світі, екологічно чисту кам'яну сіль, ми запрошуємо всіх її потенційних покупців до взаємовигідного співробітництва й не сумніваємося в успіху!