НОВИНИ

Вихованець спорткомплексу ДП «Артемсіль» Вадим Гутник - чемпіон Європи з пауерліфтингу
13 березень 2017

12 березня 2017 року Соледарський спортсмен Вадим Гутник завоював чотири золоті медалі на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу, який зараз проходить у місті Тистед (Данія).
    Вихованець спорткомплексу ДП «Артемсіль» вже кілька років тренується під керівництвом Миколи Сташкевича.
    Вадим Гутник став кращим у своїй ваговій категорії (до 59 кг) серед юнаків і завоював три малі золоті медалі. Він також встановив новий рекорд Європи в жимі лежачи - 105,5 кг, а в сумі триборства у нашого спортсмена четверта золота медаль.
    Відзначимо, що в минулому році Вадим став срібним призером чемпіонату Європи у своїй ваговій категорії (до 53 кг).
    Цього року участь у змаганнях стала можлива завдяки фінансовій підтримці адміністрації та профкому ДП «Артемсіль», які виділили кошти на оплату проїзду і проживання Вадима і його тренера. Крім того, свій внесок у збір коштів внесли і робітники рудника №7.
    Весь колектив «Артемсолі» вітає Вадима і його тренера – Миколу Сташкевича з цим видатним спортивним результатом!