НОВИНИ

Заява первинної профспілкової організації ДП «Артемсіль» щодо арешту рахунків підприємства
13 листопад 2017

   Профспілковим комітетом проведено зустрічі і переговори з адміністрацією підприємства, в результаті яких отримані запевнення, що прийняті і приймаються всі заходи з виконання соціальних зобов'язань перед колективом. А саме - своєчасна виплата заробітної плати та планованих виплат премії за вислугу років та винагороди за загальними підсумками роботи.
    Поточні фінансові можливості підприємства дозволяють проводити обов'язкові платежі і, як наслідок, забезпечувати продукцією всіх наших споживачів.
    Профспілковий комітет вважає, що однією з причин, які привели до інциденту, є часта зміна першого керівника підприємства Міністерством аграрної політики та продовольства України. На даний момент будь-які акції, мітинги або інші втручання трудового колективу не приведуть до зміни постанови господарського суду.
    Профком підприємства прийняв рішення виступити в якості третьої особи на стороні ДП «Артемсіль» в рамках адміністративного позову підприємства до Міністерства юстиції України про визнання неправомірним арешту рахунків ДП «Артемсіль». Профспілка вважає, що тільки в законодавчому полі колектив зможе запобігти списанню коштів з рахунків підприємства.
    Щоб уникнути пліток і домислів первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» має намір інформувати колектив по суті розвитку подій.

Голова ППО ДП «Артемсіль» Андрій Попов
Голови профкомів виробничих одиниць